Naši průvodci

Jmenuji se Monika a jsem profesionální průvodce s licencí na Prahu a Židovské muzeum. V Praze jsem se narodila a žiji zde celý život. Provázím v češtině a srbštině. Vždy jsem milovala procházky Prahou a setkávání s novými lidmi. Posledních 10 let mám to štěstí, že se obojí stalo mou pracovní náplní. Praha je pro mne to nejkrásnější město. Projít jejími starými uličkami, znamená putovat staletími. Tak obujte pohodlné boty, připravte foťáky a vydejte se se mnou za dobrodružstvím.

Monika Miličičová

Dobrý den, jmenuji se Eva. Když jsem se před více než dvaceti lety stala profesionální průvodkyní, splnila jsem si svůj životní sen: cestovat, poznávat nové lidi...Tahle práce je stále mým velkým koníčkem a mé rodné město Praha srdeční záležitostí. Provázím v českém, francouzském a německém jazyce. Velmi mě těší, když slýchám od zahraničních klientů, že Praha je nejkrásnější město na světě. Mají pravdu! Pojďte se o tom se mnou přesvědčit. 

Eva Michlíková


Dobrý den, zdraví vás autorizovaná průvodkyně po Praze, České republice a Itálii (až to zase půjde:) Mám vystudovanou historii a jazyky a s radostí se s Vámi vydám zjistit, čím zahraniční návštěvníky tolik okouzluje naše hlavní město. Praha není jen trasa od Prašné brány přes Karlův most na Hrad. Jsou to i skryté pasáže, labyrint uliček Starého Města, příběhy domovních znamení a stavby zastupující jedenáct století. Nabízím tematické vycházky Prahou 11 století architektury, Prahou za Karla IV, Prahou nevšední a překvapující. Právě teď je ta správná chvíle pro Vás - Pražany i přespolní. Těším se na setkání s Vámi.

Jana Zemanová

Jmenuji se Jana, jsem profesionální průvodce po Praze a České republice (obě licence vlastním). Provázím v češtině a chorvatštině. Přestože v Praze žiji od narození, neustále v ní nacházím stále něco nového a úchvatného. A protože jsem i osoba přející, ráda se o tyto krásy podělím s druhými, což činím již od dětských let, kdy jsem po Praze provázela své vrstevníky. A pak už byl jen krůček k profesi průvodkyně. Nezáleží na tom, odkud jste či kolik je Vám let, pojďte i Vy, poznávat Krásnou Prahu s Krásnou Janou. 

Jana Krásná


Jmenuji se Soňa a jako průvodkyně pracuji již přes 20 let. Nejdříve jsem jezdila se skupinami do zahraničí a časem si mě přitáhla naše stověžatá Praha. Procházky Prahou mě pořád baví. Pohled na ni může mít každý člověk jiný a každý si tu něco "svého" najde. Vezměte s sebou dobrou náladu a můžeme vyrazit. Provázím v češtině a ve španělštině..

Soňa Kubíková


Dobrý den, jako průvodce pracuji 20 let. Vždy mě bavila historie a cestování. Vystudovala jsem obor Studium humanitní vzdělanosti na UK v Praze, Posledních 10 let jsem připravovala zájezdy pro školy do zahraničí a vedla cestovní kancelář. Práce v terénu mi chyběla a proto jsem opět zpět připravená Vás seznámit s krásami a historií Prahy. Jsem profesionální průvodce s licencí na Prahu a provázím v českém a anglickém jazyce.

Kristýna Sičáková

Zdravím Vás. O historii Vám toho moc neřeknu, Na starosti mám jinou práci. Jsem "dispečerem" a koordinuji prohlídy ve spolupráci s průvodci. Jsem na telefonu pro případ nutnosti. Prosím Vás, než se za námi vydáte, přečtěte si pečlivě, kde a v kolik máte být na místě, aby vše klaplo. Někdy nevím, kde mi hlava stojí. Kromě toho vedu účetnictví a na vše dohlížím. Jsem "big boss" :-).

Patrik Sičák